top of page

sob., 21 paź

|

Warszawa

Music Island w Multipubie pod Grubą Kaśką

Już wkrótce kolejna edycja Music Island w klubie Multi Pub Pod Grubą Kaśką! 🏝🎶 Cześć kochani! Mamy dla Was świetną wiadomość - szykujemy się do kolejnej, niesamowitej edycji Music Island! Już teraz możemy Wam obiecać, że to będzie jedno z największych wydarzeń na scenie klubowej tego roku! 🌟🎉

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
Music Island w Multipubie pod Grubą Kaśką
Music Island w Multipubie pod Grubą Kaśką

Czas i lokalizacja

21 paź 2023, 21:00 – 22 paź 2023, 05:00

Warszawa, aleja "Solidarności" 68a, 00-240 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Już w sobotę 21.10.2023 r. kolejna edycja Music Island w klubie Multi Pub Pod Grubą Kaśką!

Cześć kochani! Mamy dla Was świetną wiadomość - szykujemy się do kolejnej, niesamowitej edycji Music Island! Już teraz możemy Wam obiecać, że to będzie jedno z największych wydarzeń na scenie klubowej tego roku!

Na scenie będziemy mieli zaszczyt gościć wiele gwiazd i talentów ze świata muzyki klubowej, ale niestety na razie musimy Wam jeszcze troszkę zataić szczegóły. Odpalamy tryb tajemnicy i zostawiamy Was z niecierpliwością na rozpalańcu!

Przygotujcie się na noc pełną świetnej muzyki, niesamowitego klimatu i niezapomnianych wrażeń! Zapiszcie datę w kalendarzu i bądźcie gotowi na jedno z najlepszych wydarzeń roku!

Szczegóły będziemy ujawniać wkrótce, więc śledźcie naszą stronę i bądźcie na bieżąco. Music Island zbliża się wielkimi krokami, a my nie możemy się już doczekać, żeby podzielić się z Wami wszystkimi niespodziankami, które przygotowaliśmy!

Oznaczcie znajomych, żebyście mogli razem z nami spędzić tę magiczną noc! Będziecie tego żałować, jeśli Was zabraknie.

Bilety: I pula -20 zł II pula - 25 zł Na bramce - 35 zł

Do zobaczenia na Music Island!

#MusicIsland2023 #NocnaMoc#MultiPubPodGrubąKaśką

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page